włosy

Nawilżająca maska do włosów z Rossmann

Przez ostatnie miesiące stosowałam bio maskę nawilżającą z owocem granatu i aloesu. Lubię kosmetyki naturalne firmy Alterra, mają fajne składy i są nietestowane na zwierzętach. Zdecydowałam się na nią także dlatego, ponieważ moje włosy latem są dość przesuszone.  Stosowałam ją po umyciu na wilgotne włosy i po kilku minutach zmywałam. Maska faktycznie nawilża włosy.

Jak sprawdzić czy Twoje włosy są przesuszone? Weź pojedynczy włosy w dłonie i spróbuj go rozerwać na 2 części. Jeśli stawia lekki opór, oznacza to, że włos jest zdrowy i silny. Jeśli natomiast od razu się łamie, oznacza to, że Twoje włosy są przesuszone.

Jeśli masz włosy bardzo przesuszone, zastanów się nad podcięciem końców i zwrócić uwagę, czy to czasem nie farbowanie/rozjaśnianie jest temu winne.

Wracając do maski, polecam ją głównie osobom z naturalnymi, niefarbowanymi włosami, które są lekko przesuszone, np. po słońcu. Do moich włosów farbowanych ten produkt nie był do końca odpowiedni, ponieważ mimo, że dobrze je nawilżał, miałam problemy z rozczesywaniem. Jednak może u Was się sprawdzi!?  Jeśli stosowałyście ten produkt, koniecznie dajcie znać. Szczególnie interesuje mnie jak maska sprawowała się na włosach farbowanych. Będę wdzięczna za komentarze : )

 

 

Social media:

3 thoughts on “Nawilżająca maska do włosów z Rossmann

  1. Ja tam nic na me włosy nie nakładam, no czasem trochę błota jak są wakacje i pływam w jeziorze lub rzece 😀 raz kiedyś tylko spróbowałam olej kokosowy, ale potem były jakieś tłuste, słyszałam też o starodawnych sposobach jak szampon 4-jajeczny 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *